Kniha návštěv

PŘÍRODA VE MĚSTECH

Datum: 04.10.2015 | Vložil: VČELÍ STRÁŽ

Náš spolek VČELÍ STRÁŽ (www.vcelistraz.cz) se dlouhodobě zabývá propagací včelařství mezi mládeží a to také ve městských aglomeracích. Tyto stránky budeme doporučovat jako studnici zajímavých informací pro všechny zájemce o přírodu. Máte od nás palec nahoru!

Pěkné stránky

Datum: 16.07.2015 | Vložil: Lucka

Ahoj :) Nějakou dobu se též intenzivně zajímám o přírodu a o její ochranu a vždy mě velice potěší, když zjistím, že naštěstí nejsou všichni jako můj otec "po nás potopa".
Vlastní zahradu mám 3 roky, do nedávna jsem ji ale uklízela a ze začátku jsem občas šáhla i po nějaké té chemii, protože mě to tak učili ve škole, takže mi to nepřišlo :( Ale už mám hodně načtené o permakultuře a polykultuře atp.... zjistila jsem, že jsem se učila hlavně konvenční zahradničení, což se mi nelíbí.. bojovat s přírodou, hrůza!! Naštěstí už mám otevřené oči :)

Re: Pěkné stránky

Datum: 11.03.2017 | Vložil: Mirek-777

Ano, jsme velice rádi že stále více a více lidí se rozhodlo vystoupit z "Matrixu" a vrací se k přírodnímu způsobu žití a myšlení, včetně přírodních zahrad. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v přírodním-nechemickém zahradničení! Mirek

Re: Re: Pěkné stránky

Datum: 10.08.2017 | Vložil: Rosomák Ferda

.... O.K. .... @;-)))

k těmto stránkám

Datum: 07.07.2015 | Vložil: Andrea Dyková

Udělali jste mi velkou radost, tyto stránky jsou pro nás všechny inspirací a nadějí, jak být zpátky součástí přírody a ne pro lidské konzumní potřeby přírodu utlačovat. V dohlednu budem s rodinou kupovat dům, žádnou modernu v zasítovaných zástavbách, ale velkou zahradu plné zeleně. Těším se, až podle Vašich stránkách a jiných příznivých budu pomáhat zvířatům. Je mi to velkou srdeční odměnou :-)

Poďakovanie

Datum: 03.05.2015 | Vložil: Slečna Slnečnica

Ďakujem za veľmi inšpiratívne čítanie. Prebudilo vo mne veľké nadšenie.

Poděkování

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Marie P.

Děkuji mnohokrát za tyto stránky, jsem moc šťastná, že jsou pořád lidé, kteří milují přírodu a chtějí jí pomáhat.
Máme u domu krmítko pro ptáky a stále ptáčky pozorujeme, v tuhé zimě 2012 jsme napočítali 19 druhů. Včelky samotářky jsou u nás zabydlené ve dvou vyvrtaných špalcích dřeva a také na bylinkách se živí motýli, čmeláci i ostatní drobný hmyz. Je to nádhera. Přeji jen všechno dobré.

Poděkování

Datum: 24.10.2013 | Vložil: Tomáš V.

Skvělé . Moc se mi to líbí a doufám že to taky jednou budu mít. Jen tak dál.

Re: Poděkování

Datum: 02.11.2013 | Vložil: Petr Dobrý

Tomáši, díky. Každá pochvala potěší.
Každý má v životě to, co si zaslouží a o co se sám přičiní. Takže to určitě taky jednou (dříve nebo později) mít budete :-).
Pěkné dny a mačkáme palce.
Petr Dobrý
Zelená domácnost.com

živá zahrada

Datum: 22.10.2013 | Vložil: Eva K.

Doufám, že se nám podaří získat vysněný baráček a díky Vašim radám uděláme útulknou zahradu i pro zvířátka :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek